MITSUBISHI DINGO HATCHBACK
1995-2005
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MITSUBISHI |
|---|---|
| MODEL | DINGO |
| TYPE | HATCHBACK |
| VARIATION | 5 DOOR |
| YEAR | 1995-2005 |
| CHASSIS | CQ2A |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1000kg |
| UNBRAKED | 500kg |
| TONGUE LOAD | 50kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922