MITSUBISHI MIRAGE HATCHBACK
2002-2009
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MITSUBISHI |
|---|---|
| MODEL | MIRAGE |
| TYPE | HATCHBACK |
| VARIATION | 5 DOOR |
| YEAR | 2002-2009 |
| CHASSIS | MDLRDG3 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1200kg |
| UNBRAKED | 500kg |
| TONGUE LOAD | 50kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
