MAZDA MAZDA6 STATIONWAGON
2012-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | MAZDA |
|---|---|
| MODEL | MAZDA6 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2012-CURRENT |
| CHASSIS | GL GJ |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1600kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
