GREAT WALL MOTORS TANK STATIONWAGON
2023-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | GREAT WALL MOTORS |
|---|---|
| MODEL | TANK |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2023-CURRENT |
| CHASSIS | LGWFFSA50PJ657925 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 250kg |
| WIRING KIT | |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922