GREAT WALL MOTORS ORA HATCHBACK
2023-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | GREAT WALL MOTORS |
|---|---|
| MODEL | ORA |
| TYPE | HATCHBACK |
| YEAR | 2023-CURRENT |
| CHASSIS | LGWEEUA |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 500kg |
| UNBRAKED | 500kg |
| TONGUE LOAD | 50kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922