FORD RANGER CAB CHASSIS
2022-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | FORD |
|---|---|
| MODEL | RANGER |
| TYPE | CAB CHASSIS |
| YEAR | 2022-CURRENT |
| CHASSIS | MPBCMFE60NX403 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 3500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 350kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922