HYUNDAI IONIQ 5 STATIONWAGON
2021-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HYUNDAI |
|---|---|
| MODEL | IONIQ 5 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2021-CURRENT |
| CHASSIS | KMHKM81A KMHKR81C NE model |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1600kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 100kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)