ISUZU MU-X STATIONWAGON
2020-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | ISUZU |
|---|---|
| MODEL | MU-X |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2020-CURRENT |
| CHASSIS | MPAUCS40GNT003057 RJ Modelpar |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 3500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 300kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922