TOYOTA HILUX STATIONWAGON
2002-2009
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | TOYOTA |
|---|---|
| MODEL | HILUX |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2002-2009 |
| CHASSIS | N21 N215 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 100kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
