HAVAL H2 STATIONWAGON
2018-CURRENT
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HAVAL |
|---|---|
| MODEL | H2 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2018-CURRENT |
| CHASSIS | LGWEE4A48HH901766 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1200kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 75kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922