HAVAL H9 STATIONWAGON
2017-2021
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HAVAL |
|---|---|
| MODEL | H9 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| VARIATION | ULTRA |
| YEAR | 2017-2021 |
| CHASSIS | LGWFF8A65HH901136 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 100kg |
| WIRING KIT | S-Link Wiring Interface (VTI) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
