AUDI Q7 STATIONWAGON
2010-2015
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | AUDI |
|---|---|
| MODEL | Q7 |
| TYPE | STATIONWAGON |
| VARIATION | 5 DOOR |
| YEAR | 2010-2015 |
| CHASSIS | WAUZZZ4L |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 3500kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 140kg |
| WIRING KIT | RCL Wiring (CST) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
