VOLKSWAGEN CC SALOON
2008-2015
TOWBAR NOT AVAILABLE
| MAKE | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| MODEL | CC |
| TYPE | SALOON |
| VARIATION | Passatt |
| YEAR | 2008-2015 |
| CHASSIS | WVWZZZ3CZEE524 |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 2000kg |
| UNBRAKED | 750kg |
| TONGUE LOAD | 90kg |
| WIRING KIT | RCL Wiring (CST) |
TOWBAR NOT AVAILABLE
LOCKON TOWBARS 0800 486 922