HONDA AIRWAVE STATIONWAGON
2005-2010
A TOWBAR IS AVAILABLE FOR THIS VEHICLE
| MAKE | HONDA |
|---|---|
| MODEL | AIRWAVE |
| TYPE | STATIONWAGON |
| YEAR | 2005-2010 |
| CHASSIS | DBA-GJZ |
| MAXIMUM TOWABLE WEIGHTS | |
| BRAKED | 1200kg |
| UNBRAKED | 500kg |
| TONGUE LOAD | 60kg |
| WIRING KIT | Basic Wiring Kit (Flat Plug) |
ENQUIRE ABOUT THIS TOWBAR
LOCKON TOWBARS 0800 486 922
